Віденський бал потрібен Києву як щорічний масштабний мистецький проект – організатори

Мамы знаменитостей – Миллы Йовович и Сильвестра Сталлоне могут приехать на Венский бал в Киев
Червень 19, 2017
Ведучий Євробачення розповів, що робитиме на Віденському балу
Червень 27, 2017

Віденський бал потрібен Києву як щорічний масштабний мистецький проект – організатори

Благодійний Віденський бал проходитиме у Києві щорічно, що позитивно вплине на розвиток проєвропейських мистецьких ініціатив, туристичну галузь і дозволить залучити мільйони гривень недержавних коштів.

Про це йшлося на прес-конференції у Києві, яка відбулася з нагоди проведення Благодійного віденського балу 27-28 жовтня у Києві.

Як зазначила голова департаменту культури КМДА Діана Попова, яка входить до організаційного комітету Благодійного віденського балу, символічно, що такий захід як віденський бал з його визнаними європейськими традиціями відбудеться у Києві саме зараз.

«Відштовхнутись від досвіду успішного проведення у Києві такої значної події європейського культурного життя як Євробачення, переконана, що сьогодні надзвичайно сприятливий період для масштабних міжнародних проектів, насичених європейськими традиціями, і саме таким є віденський бал – визнана подія у багатьох європейських столицях. Сподіваюсь, що такі заходи стануть у Києві постійними, зміцнять культурні зв’язки між Києвом та Віднем, іншими містами Європи, сприятимуть розвитку туристичної складової», – зазначила Д.Попова.

За свого боку ексклюзивний організатор Благодійного Віденського балу, генеральний директор групи компаній «Брендберг» Марина Ігнатуша зазначила, що Віденський бал як і Євробачення є добрими сигналами для міжнародної спільноти про те, що Україна – сучасна перспективна країна, яка розвиває свій потенціал.

«Ми розглядаємо віденський бал у розрізі європейських культурних традицій і притоку коштів, інвестицій – як безпосередньо для проведення заходу, так і у якості поштовху для розвитку туристичної галузі, адже ми демонструємо світові, що в Україні безпечно, що у нас є цікаві гучні події, близькі і зрозумілі гостям з Європи на Америки», – наголосила М.Ігнатуша. Вона додала, що відчувається висока зацікавленість з боку партнерів, меценатів, спонсорів, в тому числі й міжнародних, у проведені віденського балу на високому рівні. З’явилась перспектива, що віденські бали будуть проводитись у Києві щорічно.

За даними організаторів, підтримати ініціативу готові всесвітньо відомі особистості, власники галерей у США та Європі. Зокрема, вони забезпечать коштовні лоти для благодійних аукціонів, які, за традицією будуть проведені під час Віденського балу у Києві. Відвідають київський бал знаменитості, впливові представники української діаспори.

Захід проводиться за рахунок недержавних коштів – на сьогодні рівень фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів Віденського балу складає декілька мільйонів гривень, остаточні дані будуть оприлюднені після того як буде сформовано весь пул інвесторів.

Як зазначив голова оргкомітету Благодійного віденського балу, Артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко, мову культурної дипломатії важко переоцінити в сучасних умовах: «Сьогодні ми переживаємо етап становлення новітніх культурних цінностей, відтворення традицій і становлення нашої європейської ідентичності – це вимагає і нових каналів комунікацій, більш насиченого культурного обміну, створення суспільно важливих міжнародних проектів. Зараз особливого значення набуває культурна дипломатія, яка чи не єдина об’єднує громади, дозволяє надати відповіді на найгостріші виклики сучасності. І особливо після Євробачення, маємо чудову нагоду розпочати відроджувати європейські традиції в Україні через такі універсальні культурно-мистецькі проекти як віденський бал. Сподіваємось добре зарекомендувати себе перед бальним комітетом Відня і отримати його подальшу підтримку. Розраховуємо на підтримку з боку державних діячів України, Австрії, країн Європи».

«Ми організовуємо такий унікальний бальний культурний простір між Україною та Європою, гостями зі США. І у цьому головна додана вартість проекту, бо вона визначається не лише у цифрах та коштах, а у перспективах розвитку, у створенні позитивного іміджу країни», – резюмував Г.Макаренко.

Як відомо, Благодійний Віденський бал у Києві відбудеться 27-28 жовтня у Києві за підтримки Київської міської державної адміністрації, мерії Відня, віденського бального комітету, Українсько-австрійської асоціації та низки міжнародних організацій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки