Віденський бал побачать навіть у Лос – Анджелесі

Звернення мера Відня до гостей балу
Жовтень 24, 2017
Дебютанты рассказали как готовились к балу
Жовтень 26, 2017

Віденський бал побачать навіть у Лос – Анджелесі

Українська діаспора в Лос-Анджелесі готова презентувати у своїх програмах цікаві українські культурні проекти, в тому числі віденський бал, який відбудеться у Києві 27 та 28 жовтня.

Про це заявила виконавчий секретар Українського культурного центру в Лос-Анджелесі Ольга Старова.

«Цей віденський бал у києві – це такий Голівуд і для нас також, це казка», – сказала О.Старова.

Вона сказала, що українці в Лос-Анджелесі, які не можуть поїхати до Києва на бал, дуже хочуть побачити цей захід на відео и планують показувати його у програмах Центру у США.

«Ми дуже раді, що можемо показувати американцям культурне життя України, українці в Америці прагнуть допомагати молодим талантам у різних сферах, мріємо про сильнішу Україну», – заявила представник діаспори.

О. Старова висловилась за побудову тісніших культурних зв’язків між діаспорою та представниками України, бо українці в Америці працюють над тим, щоб наблизити наші дві країни.

Як відомо, Благодійний віденський бал відбудеться у Києві 27 та 28 жовтня. Його відкриють мери Відня та Києва Міхаель Хойпль та Віталій Кличко. Серед віп-гостей балу мають бути представники королівської династії Габсбургів-Лотринген, ерцгерцог Австрії Шандор Габсбург-Лотринген з дружиною принцесою Гертою Маргарет, власник елітного дому французьких вин Кловіс Теттенже, відома співачка зі США Мері Вілсон, дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, зірки опери та балету, визнані музиканти України та багатьох інших країн.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки