Відбір дебютантів закінчується 1 вересня

Украинский дизайнер замахнулась на рекорд Гиннеса
Серпень 7, 2017
Австрийская королевская семья приняла приглашение на венский бал в Киеве
Серпень 29, 2017

Відбір дебютантів закінчується 1 вересня

З першого вересня розпочинаються хореографічні заняття з дебютантами Благодійного Віденського балу, тобто до цього часу ще можна подати заявку.

Заявку треба подати через відповідну форму на сайті: https://www.vienneseball.com.ua/debyutantam/

На електронну пошту кандидата має надійти відповідь, що він є учасником відбору дебютантів, які, за традицією, завжди відкривають віденські бали.

Дебютантом можна стати лише раз у житті – такими є правила віденських балів. Існують і вікові обмеження: дебютантці має бути від 16 до 23 років, її партнеру – від 18 до 28 років.

Кожен дебютант сплачує організаційний внесок у розмірі 1500 грн, у вартість якого входить танцювальна підготовка та участь у самому заході.

Після визначення пар дебютантів розпочинається відповідальний етап – підготовка учасників до балу. Репетиції проводитимуть зіркові тренери студії Лілії Ребрик та Андрія Дикого, а також студії Release Education. Загалом танцювальна підготовка триватиме два місяці.

Кожен учасник має дотримуватись бального дрес-коду. Організаційний комітет допомагає у вирішенні різноманітних питань, в тому числі й пов’язаних з орендою бального вбрання.

У жовтні передбачено кілька генеральних репетиції виходу пар дебютантів на паркет.

Бал відбудеться 27 та 28 жовтня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки