Герман Макаренко: «Віденський бал у Києві ми розглядаємо як унікальну можливість втілення загальнолюдських цінностей»
Березень 15, 2017
У Києві проведуть найдорожчий Віденський бал
Квітень 28, 2017

У Києві відбудеться Дитячий Віденський Бал

Childrens ballroom dance couple in suits, summer outdoors

Унікальна подія – Дитячий Віденський бал відбудеться у Києві 28 жовтня 2017 року.
Організатори обіцяють, що він дотримуватиметься усіх класичних традицій, як справжній аналог дорослого балу. Дебютантів для участі у престижному заході відбиратиме Конкурсний комітет.
Умови для дебютантів: вік від 5 до 15 років; подати заявку може навіть претендент, який не має пари. Умови для учасників ще більш демократичні – достатньо вбрати дитину відповідно до бального дрес-коду. Учасник має орієнтуватися у бальному етикеті, вміти відповідно триматися у світському середовищі. Дрес-код для дівчат – бальна сукня, для юнаків – фрак, смокінг або парадна форма.
Дитячий Віденський бал – це шанс і свято для кожного.
Вся його атмосфера буде наповнена аристократичним духом, відчуттям вишуканого свята для маленьких леді та містерів, які вийдуть на паркет, і звичайно, для усіх гостей.
Художню програму створить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом Маестро Германа Макаренка.
Танцювальна програма: вальс, мазурка, полька та ін. Під час заходу відбудуться конкурси, танцювальні та творчі мастер-класи. Окремо передбачена ексклюзивна програма із запрошеною зіркою. Фотосесії та інтерв’ю для глянцевих видань та центральних телеканалів стануть приємним підсумком для учасників балу.
Кошти, отримані під час заходу, будуть спрямовані на унікальні програми Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

2 Коментарі

  1. Ольга says:

    Здравствуйте, а куда и когда можно подойти с детьми, желающими участвовать в этом мероприятии?

    • Адміністрація says:

      Информацию касательно набора детей вы можете получить по телефону 067 464 70 06 .Так же Вы можете воспользоваться формой регистрации . Ждем Вас и Вашего ребенка на Благотворительном Венском Балу!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки