Партнери – Благодійний Віденський Бал

Партнери Благодійного Віденського Балу
у Києві

Медіа-партнери заходу:

Destinations_com-Mag-LOGO-black

Travel website and guide for Ukraine - Destinations.com.ua

Ultimate guide to discover Ukraine, its best travel destinations, touristic attractions, hotels, restaurants and bars, entertainment, night life, art and design as well as things to do in main cities of the country.
На сайт
Logo_new

Ретро FM

Одна з найбільших радіостанцій в Україні та країнах СНД. В ефірі звучить радянська і зарубіжна музика 1970-х — 1990-х, а відтепер, чомусь, останнім часом ще й 2000-х років.
На сайт
Partners-Korrespondent

Корреспондент

Український тижневий суспільно-політичний журнал. Видається російською мовою. Виходить з 18 березня 2002 року.
На сайт
Logo_tochka

Tochka.net

tochka.net – жіночий онлайн-журнал про моду, краса, шоу-бізнесу, відносини і стиль життя. Новини, огляди і думки експертів, авторські матеріали редакторів і колумністів.
На сайт
Ivona_Logo

Ivona

Останні новини шоу бізнесу та моди. Жіночий журнал онлайн. Прості, смачні рецепти, поради по догляду за собою читайте на Ivona.bigmir.net.
На сайт
nashe_logo_new_ukr

Наше Радіо

Больше 20 лет в эфире Украины звучит радиостанция – «Наше Радио».
На сайт

Партнери заходу:

Brandberg

BRANDBERG

Група компаній BRANDBERG зарекомендувала себе як надійний партнер в організації знакових міжнародних заходів. BRANDBERG спеціалізується на чотирьох напрямках: знакові заходи, продюсерський центр, арт менеджмент, в’їздні тури.
На сайт
GerbKyiv

Київська міська державна адміністрація

Місцева державна адміністрація в м. Києві.
На сайт
City_of_ViennaClaim_4C

City of Vienna Claim

На сайт
kyiv-classic-partner

Оркестр «Київ – Класик»

«Київ Класик» неодноразово підтверджував на заходах найвищого державницького рівня
На сайт
UNESCO (1)

Ukrainian National Commission for UNESCO

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.
На сайт
Partners-KZCRD

ЦСРДІ

Реабілітація дітей з інвалідністю віком з 4 до 18 років та підтримка їх родин.
На сайт
Logo_Figaro-Catering_w

Фігаро-Кейтерінг – компанія-лідер на ринку подієвого кейтерінгу України.

Команда професіоналів, яка більше 16 років формує культуру і стандарти кейтерінгу. Компанія покращує якість подій в бізнесі своїх клієнтів і є надійним партнером гастрономічних вражень. В меню – акцент на здоровому харчуванні з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта. Різні колекції накриттів і анімаційні станції підтримують креативну концепцію кожного івенту.
Фігаро-Кейтерінг – бездоганний кейтерінг Ваших видатних подій.
На сайт
Logo_Feyeria

Феєрія

Компанія «Феєрія» — це яскрава палітра послуг по технічному забезпеченню масових видовищних заходів, це потужний сценічний комплекс та найкраще в світі світлове та звукове обладнання.
Висока якість робіт та професіоналізм «Феєрії» підтверджуються проведенням безлічі концертів та грандіозних шоу: концерти Scorpions, Sting, Lara Fabian, Jennifer Lopez, Patricia Kaas, Elton John, Joe Cocker, Deep Purple, Prodigy,; «Junior Eurovision Song Contest 2015», Міжнародний джазовий фестиваль «Alfajazz», Одеський міжнародний кінофестиваль; відкриття стадіону НСК «Олімпійський» в м. Києві, відкриття «Львів Арена» та забезпечення обладнанням залів делегацій та прес-конференцій «Eurovision Song Contest 2017» в Києві.
На сайт
logotopp

Не пропустите лучший бал-маскарад в Европе!

Вечер начинается 19 января 2019 года с оперного концерта в университете Аула в Осло, Норвегия. После концерта мы проводим парады по улицам Осло с факелами, а затем в Гамл Логен гости оказываются на магическому балу-маскараде, где всю ночь танцуем под живую музыку в исполнении симфонического оркестра Осло.
Приготовьтесь к ночи отличного веселья, танцев и музыки! Это событие для всех, кто интересуется музыкой, оперой, танцами, искусством – или для тех, кто просто хочет путешествовать во времени и получить воспоминания на всю жизнь.
ES_logo_4_ukr

Etiquette School Наталії Адаменко

Унікальна школа, що допомагає формувати ваш особистий імідж. Це ваш крок до якісних трансформацій, потужної мотивації та натхнення.
На сайт
logo_bal_viennois

Бал Парижанок

Бал парижанок – Віденський Бал в Парижі, це союз старовинною традицією французької елегантності, яка створює його репутацію Міста Світу протягом століть, і віденської традиції «l’art de vivre», або мистецтва жити, краси танців і балів.
На сайт
Logo_GD

GolDance - танцювальна студія

Танцювальна студія GolDance – місце, де люди танцюють із задоволенням, розкривають себе, поважають і цінують один одного.
На сайт
A-plus

Академія А+

Мережа культурно-освітніх закладів нового покоління. До великої родини бренду А+ входять Академія Сучасної Освіти А+, дитячий садок, початкова школа, Гімназія А+ та Дитячий клуб А+. Головна мета кожного закладу А+ – гармонійний, неперервний розвиток дитини з самого юного віку.
На сайт
FIORI-company-logo

Fiori Company

Fiori Company – міжнародна компанія з флористики та декору з мережею бутіков в Україні та Європі, філією в Австрії. За 10 років ми оформили понад 1000 івентів, весіль локально і за кордоном. Fiori – мистецтво в деталях!
На сайт
artur-murrey

Артур Мюррей

Танцювальна студія «Артур Мюррей» – міжнародний танцювальний бренд, найбільша танцювальна компанія світу, що надає танцювальні послуги преміям-класу і на сьогодні єднає 280 студій на всіх 5 континентах.
На сайт
sign-GOLETS_witout

GOLETS

GOLETS – це злиття арту і моди, коли колекції створюються завдяки якості та характеру, тканин і принтам, індивідуальній розробці фурнітури. В ательє «GOLETS» створюються чоловічі ділові костюми, смокінги і пальто на 80% виконуваних вручну, сповідує філософію краси, поваги до клієнта.
На сайт
alviss_logo_i_slogan_2013

АЛВІСС

Лідер у сфері виробництва сценічних конструкцій і алюмінієвих ферм в Україні.
На сайт
LOGO_AUDI_U_R

AUDI

Офіційний автомобільний партнер
На сайт
bentley-kyiv_com

Bentley Kyiv

Автомобільний партнер Віденського балу – Bentley Kyiv.
Швидкість і потужність, бездоганний сервіс та вікова історія успіху, автомобілі Bentley – це вишуканність в кожній деталі.
Bentley – будь екстраординарним.
На сайт
logo-bayadera

«Баядера Групп»

«Баядера Групп» – лидер во всех категориях алкогольных напитков: водка, вино, вермут. Мы вложили много усилий в создание действительно высокого качества продукции по справедливой цене и горды тем доверием, которое существует на рынке к нашим брендам.
На сайт

Театр танцю Віталія Загоруйко

Бесконечно можно смотреть на три вещи:
как горит свеча, как течет вода и как…
танцуют пары театра Виталия Загоруйко
На сайт
30822076_1683125965115719_538993349228766346_o

Hilton Kyiv

Hilton — одно из самых узнаваемых имен в индустрии гостеприимства. Вот уже около столетия путешественники со всего мира говорят: «Пожалуйста, отвезите меня в Hilton!» Благодаря инновационному подходу и высокой культуре предоставляемых услуг, Hilton продолжает быть синонимом слова «отель» во всем мире.
На сайт
aclub_logos

А клуб

Фінансовий партнер заходу “А-Клуб від АльфаБанку. А – Клуб, закритий від інших – відкритий для Вас!
На сайт
Alaska-Kyiv

ALASKA

ALASKA – місце сили та світла. Гості люблять наш ресторан за невимушену атмосферу та за автентичні авторські кухню та бар.
В ALASKA створюються нові союзи, народжуються свіжі проекти та укріплюються родини. Так, ми вміємо створити особливий настрій!!
На сайт
vert-color-light-bg

MBA Kids International

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International
На сайт
cropped-logo_pravo_ua-4-1

Юридична практика

«Юридическая практика» – профессиональная газета украинских юристов. Еженедельно весь спектр актуальной правовой информации Украины и зарубежья: новости, практические статьи и комментарии авторитетных специалистов, судебная практика, судебные решения, образцы процессуальных документов. Наш девиз: “Опыт дает только практика!”
На сайт
viva-logo

Viva!

Лучший ресурс о новостях шоу-бизнеса и звездах
На сайт
logo_green

ФРИДОМ ФИНАНС УКРАИНА

Ваш провідник у сфері глобальних інвестицій
На сайт
yur-gazeta-logo

Юридическая газета

Всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання. Правові огляди фахівців з питань державотворення, судової реформи та практики.
На сайт
logo-vita-gorokh

Салон Виты Горох

Идеальный образ для любого мероприятия
На сайт
54396438_2406221089440857_7117198208941424640_o

Наш.Максі-ТВ

“НАШ.МАКСІ-ТВ” – це нова інформаційна медіаплатформа, що включає в себе: телеканал, інтернет-сайт, власні сторінки та канали у Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, Twitter.
На сайт
Buondi-_BLACK-BACKGROUND

BUONDI

BUONDI ® – кавова марка родом з Португалії. ЇЇ розпочала компанія Montarroio в 1986 році. У 1992 році проект викупила швейцарська компанія Nestlè®
Основний профіль роботи – розробка купажів для справжнього еспресо і навчання бариста, шляхом організації спеціалізованих Coffee Academy тренінгів. Продукція переважно розрахована на ринок споживання поза домом. Поширюється в більш ніж 20 країнах світу. Разом з професійними зерновими інгредієнтами, BUONDI ® пропонує високотехнологічні кавові машини Astoria Sabrina, Astoria Calipso, Astoria +4U на умовах оренди.
На сайт
farmak

Фармак

«Фармак» – національний виробник лікарських засобів європейського рівня.
На сайт
Indigo-Education

Indigo Education

Генеральний партнер Дитячого Віденського балу 2019 – міжнародний творчо-спортивний Центр розвитку дітей Indigo Education.Місце, куди можна привезти дитину та залишити в руках професійних тренерів та педагогів по напрямкам спорт (естетична гімнастика, кіокушин карате), творчість (кулінарна школа, акторська майстерність, вокал, мистецтво комунікацій, гончарство, художнє мистецтво та ін.), танці (бальні, східні, сучасні), іноземні мови з носіями (китайська, англійська, французька, іспанська).
На сайт
Cosmo-Lady-logo

КосмоЛеди

Женский журнал Cosmo Lady, созданный для современных женщин, которые ведут активный образ жизни.
На сайт
MUZA_logo

Академія Мистецтв Наталії Валевської

Вокал. Фортепіано. Гітара. Ораторське мистецтво. Акторська майстерність. Групові заняття. Пробний урок. Київ.
На сайт
grofa-hotel

Grofa hotel and Resort

Грофа – це готель, який знаходиться в Буковелі
напроти витягу №1.
На сайт
Придбати квитки
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК