Партнери – Благодійний Віденський Бал

Партнери Благодійного Віденського Балу
у Києві

Медіа-партнери заходу:

Destinations_com-Mag-LOGO-black

Travel website and guide for Ukraine - Destinations.com.ua

Ultimate guide to discover Ukraine, its best travel destinations, touristic attractions, hotels, restaurants and bars, entertainment, night life, art and design as well as things to do in main cities of the country.
На сайт
retro-fm

Ретро FM

Одна з найбільших радіостанцій в Україні та країнах СНД. В ефірі звучить радянська і зарубіжна музика 1970-х — 1990-х, а відтепер, чомусь, останнім часом ще й 2000-х років.
На сайт
Partners-Korrespondent

Корреспондент

Український тижневий суспільно-політичний журнал. Видається російською мовою. Виходить з 18 березня 2002 року.
На сайт
Logo_tochka

Tochka.net

tochka.net – жіночий онлайн-журнал про моду, краса, шоу-бізнесу, відносини і стиль життя. Новини, огляди і думки експертів, авторські матеріали редакторів і колумністів.
На сайт
Ivona_Logo

Ivona

Останні новини шоу бізнесу та моди. Жіночий журнал онлайн. Прості, смачні рецепти, поради по догляду за собою читайте на Ivona.bigmir.net.
На сайт

Партнери заходу:

Brandberg

BRANDBERG

Група компаній BRANDBERG зарекомендувала себе як надійний партнер в організації знакових міжнародних заходів. BRANDBERG спеціалізується на чотирьох напрямках: знакові заходи, продюсерський центр, арт менеджмент, в’їздні тури.
На сайт
GerbKyiv

Київська міська державна адміністрація

Місцева державна адміністрація в м. Києві.
На сайт
City_of_ViennaClaim_4C

City of Vienna Claim

На сайт
kyiv-classic-partner

Оркестр «Київ – Класик»

«Київ Класик» неодноразово підтверджував на заходах найвищого державницького рівня
На сайт
UNESCO (1)

Ukrainian National Commission for UNESCO

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.
На сайт
Partners-KZCRD

ЦСРДІ

Реабілітація дітей з інвалідністю віком з 4 до 18 років та підтримка їх родин.
На сайт
Logo_Figaro-Catering_w

Фігаро-Кейтерінг – компанія-лідер на ринку подієвого кейтерінгу України.

Команда професіоналів, яка більше 16 років формує культуру і стандарти кейтерінгу. Компанія покращує якість подій в бізнесі своїх клієнтів і є надійним партнером гастрономічних вражень. В меню – акцент на здоровому харчуванні з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта. Різні колекції накриттів і анімаційні станції підтримують креативну концепцію кожного івенту.
Фігаро-Кейтерінг – бездоганний кейтерінг Ваших видатних подій.
На сайт
Logo_Feyeria

Феєрія

Компанія «Феєрія» — це яскрава палітра послуг по технічному забезпеченню масових видовищних заходів, це потужний сценічний комплекс та найкраще в світі світлове та звукове обладнання.
Висока якість робіт та професіоналізм «Феєрії» підтверджуються проведенням безлічі концертів та грандіозних шоу: концерти Scorpions, Sting, Lara Fabian, Jennifer Lopez, Patricia Kaas, Elton John, Joe Cocker, Deep Purple, Prodigy,; «Junior Eurovision Song Contest 2015», Міжнародний джазовий фестиваль «Alfajazz», Одеський міжнародний кінофестиваль; відкриття стадіону НСК «Олімпійський» в м. Києві, відкриття «Львів Арена» та забезпечення обладнанням залів делегацій та прес-конференцій «Eurovision Song Contest 2017» в Києві.
На сайт
logotopp

Не пропустите лучший бал-маскарад в Европе!

Вечер начинается 19 января 2019 года с оперного концерта в университете Аула в Осло, Норвегия. После концерта мы проводим парады по улицам Осло с факелами, а затем в Гамл Логен гости оказываются на магическому балу-маскараде, где всю ночь танцуем под живую музыку в исполнении симфонического оркестра Осло.
Приготовьтесь к ночи отличного веселья, танцев и музыки! Это событие для всех, кто интересуется музыкой, оперой, танцами, искусством – или для тех, кто просто хочет путешествовать во времени и получить воспоминания на всю жизнь.
ES_logo_4_ukr

Etiquette School Наталії Адаменко

Etiquette School Наталії Адаменко – перша школа дiлових манер та комунікацій.
На сайт
logo_bal_viennois

Бал Парижанок

Бал парижанок – Віденський Бал в Парижі, це союз старовинною традицією французької елегантності, яка створює його репутацію Міста Світу протягом століть, і віденської традиції «l’art de vivre», або мистецтва жити, краси танців і балів.
На сайт
Logo_GD

GolDance - танцювальна студія

Танцювальна студія GolDance – місце, де люди танцюють із задоволенням, розкривають себе, поважають і цінують один одного.
На сайт
A-plus

Академія А+

Мережа культурно-освітніх закладів нового покоління. До великої родини бренду А+ входять Академія Сучасної Освіти А+, дитячий садок, початкова школа, Гімназія А+ та Дитячий клуб А+. Головна мета кожного закладу А+ – гармонійний, неперервний розвиток дитини з самого юного віку.
На сайт
FIORI-company-logo

Fiori Company

Fiori Company – міжнародна компанія з флористики та декору з мережею бутіков в Україні та Європі, філією в Австрії. За 10 років ми оформили понад 1000 івентів, весіль локально і за кордоном. Fiori – мистецтво в деталях!
На сайт
artur-murrey

Артур Мюррей

Танцювальна студія «Артур Мюррей» – міжнародний танцювальний бренд, найбільша танцювальна компанія світу, що надає танцювальні послуги преміям-класу і на сьогодні єднає 280 студій на всіх 5 континентах.
На сайт
sign-GOLETS_witout

GOLETS

GOLETS – це злиття арту і моди, коли колекції створюються завдяки якості та характеру, тканин і принтам, індивідуальній розробці фурнітури. В ательє «GOLETS» створюються чоловічі ділові костюми, смокінги і пальто на 80% виконуваних вручну, сповідує філософію краси, поваги до клієнта.
На сайт
alviss_logo_i_slogan_2013

АЛВІСС

Лідер у сфері виробництва сценічних конструкцій і алюмінієвих ферм в Україні.
На сайт
Rings_bl-RGB

AUDI

Офіційний автомобільний партнер
На сайт
bentley-kyiv_com

Bentley Kyiv

Автомобільний партнер Віденського балу – Bentley Kyiv.
Швидкість і потужність, бездоганний сервіс та вікова історія успіху, автомобілі Bentley – це вишуканність в кожній деталі.
Bentley – будь екстраординарним.
На сайт
aclub_logos

А клуб

Фінансовий партнер заходу “А-Клуб від АльфаБанку. А – Клуб, закритий від інших – відкритий для Вас!
На сайт
Alaska-Kyiv

ALASKA

ALASKA – місце сили та світла. Гості люблять наш ресторан за невимушену атмосферу та за автентичні авторські кухню та бар.
В ALASKA створюються нові союзи, народжуються свіжі проекти та укріплюються родини. Так, ми вміємо створити особливий настрій!!
На сайт
vert-color-light-bg

MBA Kids International

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International
На сайт
Buondi-_BLACK-BACKGROUND

BUONDI

BUONDI ® – кавова марка родом з Португалії. ЇЇ розпочала компанія Montarroio в 1986 році. У 1992 році проект викупила швейцарська компанія Nestlè®
Основний профіль роботи – розробка купажів для справжнього еспресо і навчання бариста, шляхом організації спеціалізованих Coffee Academy тренінгів. Продукція переважно розрахована на ринок споживання поза домом. Поширюється в більш ніж 20 країнах світу. Разом з професійними зерновими інгредієнтами, BUONDI ® пропонує високотехнологічні кавові машини Astoria Sabrina, Astoria Calipso, Astoria +4U на умовах оренди.
На сайт
farmak

Фармак

«Фармак» – національний виробник лікарських засобів європейського рівня.
На сайт
Придбати квитки
Придбати квиток