Про бал – Благодійний Віденський Бал

Про бал

Подія: Благодійний Бал юристів

Дата: 07 жовтня 2019 року

Місце проведення: ballroom готелю HILTON KYIV

Тривалість: 19.30 – 01.00

Організатор: Група компаній Brandberg, Генеральний директор Марина Ігнатуша.

Музичний супровід: симфонічний оркестр «Київ – Класік» під керівництвом маестро Германа Макаренка, народного артиста України, диригента Національної опери України, Посла української культури, удостоєного  почесного звання ЮНЕСКО  «Артист в ім’я миру»

Мета: створення якісного нетворкінку юристів України, єдиного середовища, що об’єднує людей зі спільними цінностями і життєвою філософією

Вперше в Україні відбудеться визначна подія у культурному житті країни – Благодійний Бал юристів, присвячений професійному святу правників.

Традиції вишуканості, аристократизму, благодійності балів формувались століттями та є незмінними й сьогодні. В австрійській столиці у бальний сезон проводиться понад 300 балів, серед яких Віденський бал юристів – один із найбільш популярних. Ще у XIX столітті Йоганн Штраус створив музичний шедевр – вальс «Танці для юристів», який неодмінно звучить на балі професіоналів.

На Благодійний бал юристів запрошуються гості, які прагнуть привітати правників з професійним святом.

Програма Балу:

Традиційна зустріч гостей, парадна доріжка. Welkome drink, спілкування, пригощання. Урочистий пролог, вихід дебютантів, церемонія початку балу юристів, промови головних гостей. Відкриття танцювальної програми.

Класична програма з відкритим дансингом, майстер-класами, виступами зірок класичної сцени, вручення відзнак бального комітету.

Неокласична та популярна частини балу із спеціальними номерами, вітаннями артистів та сюрпризами.

Дрес-код: Black tie

Dress-code балу є доволі суворим та консервативним. Він також підкреслює статус та задає стиль. Для жінок це вечірня сукня, для чоловіків – фрак, смокінг або парадна військова форма.

Зазвичай, події такого міжнародного масштабу проводять як благодійні, кошти призначаються на найбільші соціальні виклики сьогодення. Київський захід не стане виключенням: зібрані кошти будуть спрямовані на унікальну програму розвитку київського Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Благодійний бал юристів відбудеться в Hilton. Організатор – група компаній BRANDBERG.

Голова організаційного комітету балу – Герман Макаренко.

 Благодійний бал юристів – це елітна подія усіх часів!

Благодійний бал у Києві – унікальна нагода доторкнутись до найкращих благородних традицій!

Приєднуйтесь до розкоші спілкування та аристократичних вражень!

Фотогалерея

До початку залишилось:

00

Днів


00

Годин


00

Хвилин


00

Секунд


Придбати квитки
Придбати квиток