Про бал

13-14 квітня 2019 року в Києві відбудеться щорічний Віденський бал, присвячений досягненням українців, які надихають своїм прикладом.

«На віденському балу ми представимо столицю України в різних ракурсах – європейське, сучасне, спортивне місто зі своїми досягненнями. За кожним успіхом стоять історії неймовірно мужніх людей, їх приклад для суспільства є унікальним, тому наш бал буде саме про них», – заявила організатор щорічного Віденського балу в Києві Марина Ігнатуша. За її словами, заплановано кілька форматів цієї грандіозної міжнародної події.

Бал відбудеться у колонній залі столичної мерії – за всіма європейськими канонами, за участю міжнародних гостей, спортсменів та зірок.
Окрім того, 14 квітня відбудеться дитячий віденський бал як аналог дорослого – такий формат вперше був успішно апробований у 2017 році у Києві і викликав величезний інтерес учасників, гостей, міжнародної громадськості.

А в травні наступного року пройде більш демократичний формат події – бал усіх киян. Він відбудеться на Контрактовій площі, зі своєю фантастичною програмою, з живою класичною музикою, прекрасними солістами, з безліччю майстер-класів, призів та розіграшів, за участю іменитих спортсменів, з благодійними лотами від відомих особистостей, з яскравими проявами українських європейських традицій в гастрономії, дизайні та ін.

Такі величні події в світі завжди присвячені актуальній тематиці, в рамках якої збирають кошти на благодійних аукціонах. Віденський бал-2019 підтримає розвиток спорту, фізичної культури, пропагуватиме здоровий спосіб життя, культ відповідального ставлення до свого здоров’я, до здоров’я і розвитку дітей, всієї сім’ї. Оргкомітет віденського балу-2019 у Києві відкритий до співпраці та пропозицій.

Витончену художню програму створить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом Маестро Германа Макаренка, він – єдиний з українських діячів мистецтв отримав високе міжнародне звання
«Артист ЮНЕСКО в ім’я миру».

Розпочнуть бальну програму, традиційно, пари дебютантів – відбір кандидатів на відповідність класичним вимогам проводить організаційний комітет. Дебютантом можна стати тільки  раз у житті! Як подати заявку дебютанта, дивіться тут .

Надихає розкішна та різноманітна танцювальна програма, сповнена романтики і шику  – полонез, вальс, кадриль, полька, танго, румба, ча-ча-ча, фокстрот та багато іншого.

На гостей та учасників очікуватимуть виступи прославлених зірок опери і балету Австрії та України.

У неофіційній частині балу буде також багато приємних несподіванок. Зокрема, гості отримають елітні подарунки-сюрпризи від спонсорів.  І, звичайно ж, не обійдеться без спілкування з VIP-гостями, фотосесій зі знаменитостями.

Кульмінація балу – опівночі обрання Короля та Королеви серед учасників, Принца та Принцеси – серед дебютантів.

Dress-code балу є доволі суворим та консервативним. Він також підкреслює статус та задає стиль. Для жінок це вечірня сукня, для чоловіків – фрак, смокінг або парадна військова форма.

Зазвичай, події такого міжнародного масштабу проводять як благодійні, кошти призначаються на найбільші соціальні виклики сьогодення. Київський захід не стане виключенням: зібрані кошти будуть спрямовані на унікальну програму соціальної реабілітації учасників АТО, а також – на розвиток київського Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Благодійний Віденський бал відбудеться у колонному залі Київської міської державної адміністрації. Організатор – група компаній BRANDBERG.

Голова організаційного комітету балу – Герман Макаренко.

Віденський бал – це елітна подія усіх часів!

Віденський бал у Києві – унікальна нагода доторкнутись до найкращих благородних традицій!

Приєднуйтесь до розкоші спілкування та аристократичних вражень!

Фотогалерея

До початку залишилось:

00

Днів


00

Годин


00

Хвилин


00

Секунд


Придбати квитки