Про бал

У Києві 27-28 жовтня відбудеться ексклюзивна подія найвищого рівня – Благодійний Віденський бал. Як відомо, це унікальне культурне явище, поширене в Європі та загалом у світі, надзвичайно цінується на міждержавному рівні. Віденський бал є частиною світової культурної спадщини, він спирається на спільні європейські цінності. До нього прикута увага перших осіб держав, впливових представників політикуму та бізнесу, кращих діячів культури. Тому не дивно, що такі заходи відбуваються у багатьох столицях світу: Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо, Стамбулі, Брюсселі, Гонконзі та ін. Потрапити на таку статусну вечірку вважають за честь і звичайні поціновувачі вишуканого мистецтва, і еліти.

Бал у столиці України організовано за сприяння мерій Відня та Києва, за участі державних і культурних діячів, бізнес-кіл обох країн. Урочисто відкриють престижний захід мери Відня та Києва – Міхаель Хойпль та Віталій Кличко.

Витончену художню програму створить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом Маестро Германа Макаренка, він –  єдиний з українських діячів мистецтв отримав високе міжнародне звання
«Артист ЮНЕСКО в ім’я миру». 

Розпочнуть бальну програму, традиційно, пари дебютантів – відбір кандидатів на відповідність класичним вимогам проводить організаційний комітет. Дебютантом можна стати тільки  раз у житті! Як подати заявку дебютанта, дивіться тут .

Надихає розкішна та різноманітна танцювальна програма, сповнена романтики і шику  – полонез, вальс, кадриль, полька, танго, румба, ча-ча-ча, фокстрот та багато іншого.

На гостей та учасників очікуватимуть виступи прославлених зірок опери і балету Австрії та України.

У неофіційній частині балу буде також багато приємних несподіванок. Зокрема, гості отримають елітні подарунки-сюрпризи від спонсорів.  І, звичайно ж, не обійдеться без спілкування з VIP-гостями, фотосесій зі знаменитостями.

Кульмінація балу – опівночі обрання Короля та Королеви серед учасників, Принца та Принцеси – серед дебютантів.

Dress-code балу є доволі суворим та консервативним. Він також підкреслює статус та задає стиль. Для жінок це вечірня сукня, для чоловіків – фрак, смокінг або парадна військова форма.

Зазвичай, події такого міжнародного масштабу проводять як благодійні, кошти призначаються на найбільші соціальні виклики сьогодення. Київський захід не стане виключенням: зібрані кошти будуть спрямовані на унікальну програму соціальної реабілітації учасників АТО, а також – на розвиток київського Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Благодійний Віденський бал відбудеться у колонному залі Київської міської державної адміністрації. Організатор – група компаній BRANDBERG.

Голова організаційного комітету балу – Герман Макаренко.

Віденський бал – це елітна подія усіх часів!

Віденський бал у Києві – унікальна нагода доторкнутись до найкращих благородних традицій!

Приєднуйтесь до розкоші спілкування та аристократичних вражень!

Фотогалерея

До початку залишилось:

00

Днів


00

Годин


00

Хвилин


00

Секунд


Придбати квитки