Кожен, хто прагне стати дебютантом Благодійного віденського балу у Києві, має поспішати!

Дебютантів віденського балу готуватимуть зіркові тренери у студії Лілії Ребрик
May 19, 2017
Шестилетняя «Мини-топ-модель мира» мечтает стать одной из дебютанток Детского Венского бала
May 27, 2017

Кожен, хто прагне стати дебютантом Благодійного віденського балу у Києві, має поспішати!

Треба зробити всього кілька кроків:
1. Заявку треба подати до 15 червня: https://www.vienneseball.com.ua/debyutantam/
2. На електронну пошту кандидата має надійти відповідь, що він є учасником відбору дебютантів, які, за традицією, завжди відкривають віденські бали.
3. Після 15 червня у Києві бальний комітет проведе співбесіди з кандидатами. Запрошення на співбесіду надійде кожному кандидату на електронну пошту. За традиціями віденських балів, учасники конкурсу мають продемонструвати знання з історії, літератури, культури, іноземних мов, а також – володіння вальсом.
4. Дебютантом можна стати лише раз у житті – такими є правила віденських балів. Існують і вікові обмеження: дебютантці має бути від 16 до 23 років, її партнеру – від 18 до 28 років.
5. Кожен дебютант сплачує організаційний внесок у розмірі 1500 грн, у вартість якого входить танцювальна підготовка та участь у самому заході.
6. Після визначення пар дебютантів розпочинається відповідальний етап – підготовка учасників до балу. Репетиції проводитимуть зіркові тренери студії Лілії Ребрик та Андрія Дикого. Загалом танцювальна підготовка триватиме кілька місяців.
7. Кожен учасник має дотримуватись бального дрес-коду. Організаційний комітет допомагає у вирішенні різноманітних питань, в тому числі й пов’язаних з орендою бального вбрання.
8. У жовтні передбачено кілька генеральних репетиції виходу пар дебютантів на паркет.
9. Бал відбудеться 27 та 28 жовтня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки