Клуб Віденського балу, 12 жовтня 2019, Львів – Благодійний Віденський Бал

Клуб Віденського балу, 12 жовтня 2019, Львів

Клуб Віденського балу

12 жовтня 2019, Львів

Подія: Клуб Віденського балу у Львові «Belle Epoque»

Дата: 12 жовтня 2019 року

Місце проведення: готельний комплекс Edem Resort Medical & Spa

Тривалість: 19.30 – 01.00

Організатори:

Про подію:

Сьогодення, співзвучне 100-річній давнині…
Клубна зустріч прихильників бальної культури у європейській курортній перлині Edem Resort Medical & Spa.
Ми запрошуємо у бурхливий, стрімкий час початку минулого століття, в атмосферу аристократичного мультикультурного Львова початку ХХ століття…

Нові часи, нові люди, нові ідеї. Економічні труднощі, викликані війною. Феномен інтелігента відстоює свою цінність. Національна концепція та інтерес до історичного минулого. Сплеск культури періоду модерну. Такими є характерні риси України початку ХХ століття.

Таким є характерні риси України і сьогодні.
Як і сто років тому, ми пишемо свою сторінку історії.

Відчути дух авангардної «Belle Epoque», тобто «Прекрасної епохи», поринути в емоційну стихію спілкування зі шляхетною спільнотою – це про бальний клубний вечір у аристократичному заміському маєтку Edem Resort Medical & Spa.

Dress-code балу

Dress-code балу black tie 20-х років початку ХХ століття

Для дам: Елегантні стильні фраки. Аксесуари періоду арт деко. Чорно-біла палітра

Для кавалерів: фраки, смокінги. Обов’язково метелик і бутоньєрка.

Як придбати квиток?

Квиток можна придбати за посиланням https://www.vienneseball.com.ua/kvitki/
та/або за тел: +38(067) 4647006

У вартість квитка 10 000 гривень входить: welcome drink, столик у бальній залі, пригощання.

У Києві: студія Goldance

Сподіваємось на приємну зустріч!

Квиток

10 000гривень

  • welcome drink
  • фуршет
  • пригощання

Довідка

Група компаній Brandberg – ексклюзивний організатор Благодійних Віденських балів в Україні. З 2017 року успішно проведено 7 балів, один з яких був визнаний «Світською подією № 1 в Україні». Вишуканість та довершеність Віденського балу у Києві у 2018 році високо оцінив Віденський бальний комітет. Як це відбувається, можна переглянути за посиланням тут


Edem Resort Medical&Spa – місце сили і гармонії, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути! Готельно-парковий комплекс в оточенні лісу і озера. Це п’ятизірковий готель, 5 ресторанів авторської кухні, 3 зали для банкетів, 3 зали для конференцій, центр Відновлення здоров’я, SPA, арт-простір, ландшафтний парк скульптур, перший в Західній Україні гольф-клуб, білосніжний пляж, власні виноградники, сад і еко-город, конюшні і мисливські угіддя. І все це недалеко від старовинного Львова.

Комплекс Edem Resort Medical & SPA потрапив до рейтингу 9 кращих SPA- і Wellness-курортів світу від міжнародного видання Total Escape, а також отримав нагороду «Кращий готель України» на Chance Travel Awards. У 2018 році ресторан DeVine отримав міжнародну нагороду «2 бокали» від американського спеціалізованого видання WineSpectator. Такої честі були удостоєні лише 6 ресторанів України. Також в 2018 році ресторан Terrace отримав нагороду в номінації «Кращий заміський ресторан» від національної ресторанної премії «СІЛЬ . А в 2019 році Edem Resort Medical & SPA отримав нагороду BEST MEDICAL HOTEL від International Hospitality Awards.

Фотогалерея

До початку залишилось:

00

Днів


00

Годин


00

Хвилин


00

Секунд


Придбати квитки
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК