У жовтні в Києві відбудеться Віденський бал
Березень 10, 2017
У Києві відбудеться Дитячий Віденський Бал
Березень 21, 2017

Герман Макаренко: «Віденський бал у Києві ми розглядаємо як унікальну можливість втілення загальнолюдських цінностей»

Благодійний Віденський бал покликаний стати наймасштабнішою елітарною подією в Україні за участі державних, культурних діячів та відомих особистостей країн Європи.
Як підкреслив голова організаційного комітету балу, «Артист ЮНЕСКО в ім’я миру» Герман Макаренко, «взаєморозуміння, мир та толерантність, які я повністю поділяю – є головними принципами ЮНЕСКО».
«Благодійний Віденський Бал у Києві ми розглядаємо як унікальну можливість втілення цих цінностей, що є ключовими для існування всього людства», додав голова оргкомітету.
Захід відбудеться за всіма класичними віденськими традиціями та канонами, обіцяють організатори. Як відомо, Віденський бал є унікальним заходом, його традиції неповторні, вони ґрунтуються на спільних європейських цінностях, це частина світової культурної спадщини. Кілька сторіч поспіль бал за віденськими традиціями проходить під патронатом перших осіб держав. На сьогодні географія віденського балу надзвичайно широка – від Нью-Йорку до Токіо, від Брюсселю до Гонконгу. Отже, його традиції об’єднують столиці найбільших держав з різних континентів.
Чим відрізнятиметься київський бал? Організатори тримають інтригу і не розкривають усіх таємниць.
Але вже відомо, що цього року у Києві вперше відбудеться Дитячий Благодійний Віденський Бал як аналог класичного дорослого заходу. Його відкриють пари дебютантів. Заявку дебютанта дитячого балу можна подати тут

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки