Френк Сталлоне має намір відвідати Україну

Дебютанты рассказали как готовились к балу
Жовтень 26, 2017
На сцене Благотворительного Венского бала выступит виртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT
Жовтень 27, 2017

Френк Сталлоне має намір відвідати Україну

Френк Сталлоне

Відомий співак та музикант, брат Сильвестра Сталлоне, Френк Сталлоне має намір приїхати до України. Про це він заявив, отримуючи символічне запрошення відвідати Київ від мера Віталія Кличка – статуетку архистратига Михаїла, яку йому передала організатор Віденського балу Марина Ігнатуша (бал найближчими днями відбудеться у Києві).

«Я чув багато хорошого про Україну і зустрічав багато чудових українців, сподіваюсь відвідати Україну», – зазначив Френк Сталлоне. (Як відомо, у родини Сталлоне є українське коріння).
Також він передав лот на благодійний аукціон до Віденського балу у Києві.

Звертаючись до Кличка, Френк Сталлоне сказав: «Віталій, Ви чемпіон і людина справи, сподіваюсь, Ви ще довго будете мером Києва, я особисто буду радий зустрітися з Вами під час поїздки до України».

Довідка: Благодійний Віденський бал відбудеться 27-28 жовтня у Києві за підтримки Київської міської державної адміністрації, мерії Відня, віденського бального комітету, Українсько-австрійської асоціації та низки міжнародних організацій, а також діаспори зі США. Кошти, зібрані під час благодійного аукціону, будуть спрямовані на розвиток столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю – унікального закладу, допомоги якого потребують щорічно понад вісім тисяч дітей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки