Фото і відео – Благодійний Віденський Бал

Відеогалерея

Віденський бал знову у Києві

Після тривалої перерви нарешті до Києва повертається легендарний віденський бал. Він буде особливим, як за представницьким статусом гостей та дебютантів, так і за створеними прецедентами.
Серед віп-гостей – представники королівської династії – Габсбургів-Лотринген, ерцгерцог Австрії Шандор Габсбург-Лотринген та його дружина принцеса Герта Маргарет, власник елітного дому французьких шампанських вин Кловіс Теттенже, дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, відома американська співачка Мері Вілсон, запрошені відомі вихідці з України. Офіційно відкриють бал мери Відня та Києва Міхаель Хойпль та Віталій Кличко.

Художню програму балу сформує народний артист України, посол української культури Герман Макаренко, а виконає – оркестр «Київ-Класік», зірки опери та балету, відомі музиканти з усього світу. В організації задіяні понад 400 осіб – хореографи, музиканти, дизайнери, фотографи, флористи, менеджери, декоратори, технічні служби.

Благодійний Віденський бал відбудеться 27 і 28 жовтня у Колонній залі КМДА.

За традицією усі віденські бали відкривають дебютанти. І серед них багато відомих особистостей: співаки Олександр та Володимир Борисенки, співачки М’ята та Лавіка, професійна танцюристка Лана Тиграна, ведучий Євробачення Тимур Мирошниченко, телеведучі Вячеслав Соломка і Роза Аль-Намрі, дизайнер Ірина Марчук та популярний латвійський співак і шоумен Маркус Ріва. Ведучою балу буде зірка телебачення Лілія Ребрик. Репетиції з дебютантами відбуваються під керівництвом відомого хореографа Андрія Дикого.
Кошти, зібрані від благодійних аукціонів на київському балу, будуть спрямовані на розвиток Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю – такої допомоги потребують понад 8 тис. дітей щорічно лише у столиці.

Також вперше в історії таких класичних європейських заходів, відбудеться дитячий віденський бал. Як аналог дорослого. У ньому братимуть участь діти- переможці талант-шоу, міжнародних конкурсів, дитячого Євробачення, діти відомих особистостей, а також відібрано для участі спеціальних гостей – дітей, вихованців Центру соціальної реабілітації, усі вони проходять танцювальну підготовку.

Фотогалерея

До початку залишилось:

00

Днів


00

Годин


00

Хвилин


00

Секунд


Придбати квитки
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК