Фотогалерея Віденського Балу – Благодійний Віденський Бал

Фотогалерея Дорослого Балу

Як проходив Бал

Про Бал

Щорічний Благодійний віденський бал у Києві відбудеться 4 квітня 2020 року і буде присвячений Україні, її виразному минулому, сьогоденню та майбутньому.
Лейтмотивом віденського балу-2020 стане Україна в динамічному розвитку сьогодення. Нам важливо, щоб кожна наша подія розкривала тему усвідомлення, що саме ми, своїм стилем життя, відношенням до себе та суспільства, формуємо національну ідентичність.

Тому віденський бал цього року стане місцем для об’єднання найкращого із сучасного культурного життя країни, яка заговорить зі світом мовою культурної дипломатії. Також, ми ставимо за мету, наповнити віденськи бали в Україні просвітницькою місією, щоб кожна подія була своєрідним освітнім майданчиком. В такій підхід ми вкладаємо можливість вчитись духовному осмисленню культурного досвіду попередніх поколіннь, щоб зібрати найкраще трансформуючи в нові цінності які будуть міцним фундаментом для сталого розвитку сучасної України, як успішної європейської держави.

Саме тому на балу ми покажемо історичних постатей, що ідентифікують нашу державу: Тараса Шевченка, Ярослава Мудрого, Василя Вишиваного, Лесю Українку та Григорія Сковороду; кожен з яких заговорить до сучасної молоді мовою своєї творчості, передаючи головні духовні цінності нашої культури. Така змістовність заходу допоможе встановити міцний зв’язок сучасної людини зі своїм корінням, та відкрити для себе розуміння єднання яке необмежене часом та кордонами.

Відвідати культурну подію України ми запросимо організаторів віденських балів з Відня, Осло та багатьох інших європейських міст, створюючи таким чином єдину платформу для обміну досвідом у різних сферах життя країн.
Соціальною місією проекту є благодійність, в такий спосіб ми показуємо перевагу духовного над матеріальним. Цього року, Благодійний віденський бал у Києві буде збирати кошти для відновлення культурної спадщини країни, а саме реставрувати історичні будівлі України. Спрямовуючи увагу на соціальні теми ми звертаємо увагу суспільства на особисту відповідальність кожного перед сьогоденням та майбутнім нашої культурної історії. І розвиваючи свідоме відношенням до культурних заходів країни ми створюємо нову екосистему для гармонійного розвитку людини та суспільства.

Фотогалерея Дитячого Балу

Як проходив Бал

Партнери заходу

Придбати квитки
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК