Partners

Partners of the Charity Viennese Ball in Kyiv

Медіа-партнери заходу:

Main people

Main people – серйозний підхід до несерйозних речей. У нашому виданні ми об’єднуємо головних людей! А також головні події, історія, місця.
retro-fm

Ретро FM

Одна з найбільших радіостанцій в Україні та країнах СНД. В ефірі звучить радянська і зарубіжна музика 1970-х — 1990-х, а відтепер, чомусь, останнім часом ще й 2000-х років.
На сайт

Корреспондент

Український тижневий суспільно-політичний журнал. Видається російською мовою. Виходить з 18 березня 2002 року.
На сайт
Logo_tochka

Tochka.net

tochka.net – жіночий онлайн-журнал про моду, краса, шоу-бізнесу, відносини і стиль життя. Новини, огляди і думки експертів, авторські матеріали редакторів і колумністів.
На сайт
Ivona_Logo

Ivona

Останні новини шоу бізнесу та моди. Жіночий журнал онлайн. Прості, смачні рецепти, поради по догляду за собою читайте на Ivona.bigmir.net.
На сайт
kolobok_3b_paket

Kolobok.ua

Якщо ви хочете бути по-справжньому турботливими батьками, то приєднуйтесь до юної, але вже міцної і дружньої родини Колобок.ua.
На сайт
Destinations_com-Mag-LOGO-black

Travel website and guide for Ukraine - Destinations.com.ua

Ultimate guide to discover Ukraine, its best travel destinations, touristic attractions, hotels, restaurants and bars, entertainment, night life, art and design as well as things to do in main cities of the country.
На сайт

Партнери заходу:

UNESCO (1)

Ukrainian National Commission for UNESCO

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.
На сайт
GerbKyiv

Київська міська державна адміністрація

Місцева державна адміністрація в м. Києві.
На сайт
City_of_ViennaClaim_4C

City of Vienna Claim

На сайт
kyiv-classic-partner

Оркестр «Київ – Класик»

«Київ Класик» неодноразово підтверджував на заходах найвищого державницького рівня
На сайт
brandberg-partner

BrandBerg

Група компаній BRANDBERG за десятиріччя своєї діяльності зарекомендувала себе як надійний партнер в організації найскладніших міжнародних заходів на дуже високому рівні. BRANDBERG спеціалізується на консалтингових та MICE послугах, в активі групи робота з іноземними партнерами, у тому числі інкамінг та багато іншого.
На сайт
Partners-KZCRD

ЦСРДІ

Реабілітація дітей з інвалідністю віком з 4 до 18 років та підтримка їх родин.
На сайт
Indigo-Education

Indigo Education

Генеральний партнер Дитячого Віденського балу 2019 – міжнародний творчо-спортивний Центр розвитку дітей Indigo Education.Місце, куди можна привезти дитину та залишити в руках професійних тренерів та педагогів по напрямкам спорт (естетична гімнастика, кіокушин карате), творчість (кулінарна школа, акторська майстерність, вокал, мистецтво комунікацій, гончарство, художнє мистецтво та ін.), танці (бальні, східні, сучасні), іноземні мови з носіями (китайська, англійська, французька, іспанська).
На сайт
logo_bal_viennois

Бал Парижанок

Бал парижанок – Віденський Бал в Парижі, це союз старовинною традицією французької елегантності, яка створює його репутацію Міста Світу протягом століть, і віденської традиції «l’art de vivre», або мистецтва жити, краси танців і балів.
На сайт
logotopp

Don't miss the best masquerade ball in Europe!

The evening starts 19 January 2019 with an Opera concert in the University Aula in Oslo, Norway. After the concert we parade through the streets of Oslo with torches before arriving at Gamle Logen for a magical masquerade ball where we dance the night away to live music played by Oslo Symphony Orchestra.
Prepare for a night of great fun, dance and music! This event is for anyone interested in music, opera, dance, the arts – or for the ones who just wants to travel back in time, and get a memory for life.
plastics_logo_final-R

Plastics Украина

«Пластікс-Україна» – великий дистриб’ютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії, цифрового друку, декоративного оформлення фасадів та інтер’єрів, промисловості, будівництва та упаковки.
«Пластікс-Україна» входить до групи компаній «Plastics», офіси якої знаходяться в Польщі, Росії, Прибалтиці, Україні, Молдові та Грузії.
На сайт
FIORI-company-logo

Fiori Company

Fiori Company – міжнародна компанія з флористики та декору з мережею бутіков в Україні та Європі, філією в Австрії. За 9 років ми оформили понад 1000 івентів, весіль локально і за кордоном. Fiori – мистецтво в деталях!
На сайт
Rings_bl-RGB

AUDI

Офіційний автомобільний партнер
На сайт
Logo_Feyeria

Феєрія

Компанія «Феєрія» — це яскрава палітра послуг по технічному забезпеченню масових видовищних заходів, це потужний сценічний комплекс та найкраще в світі світлове та звукове обладнання.
Висока якість робіт та професіоналізм «Феєрії» підтверджуються проведенням безлічі концертів та грандіозних шоу: концерти Scorpions, Sting, Lara Fabian, Jennifer Lopez, Patricia Kaas, Elton John, Joe Cocker, Deep Purple, Prodigy,; «Junior Eurovision Song Contest 2015», Міжнародний джазовий фестиваль «Alfajazz», Одеський міжнародний кінофестиваль; відкриття стадіону НСК «Олімпійський» в м. Києві, відкриття «Львів Арена» та забезпечення обладнанням залів делегацій та прес-конференцій «Eurovision Song Contest 2017» в Києві.
На сайт
alviss_logo_i_slogan_2013

АЛВІСС

Лідер у сфері виробництва сценічних конструкцій і алюмінієвих ферм в Україні.
На сайт
A-plus

Академія А+

Мережа культурно-освітніх закладів нового покоління. До великої родини бренду А+ входять Академія Сучасної Освіти А+, дитячий садок, початкова школа, Гімназія А+ та Дитячий клуб А+. Головна мета кожного закладу А+ – гармонійний, неперервний розвиток дитини з самого юного віку.
На сайт
artur-murrey

Артур Мюррей

Танцювальна студія «Артур Мюррей» – міжнародний танцювальний бренд, найбільша танцювальна компанія світу, що надає танцювальні послуги преміям-класу і на сьогодні єднає 280 студій на всіх 5 континентах.
На сайт
sign-GOLETS_witout

GOLETS

GOLETS – це злиття арту і моди, коли колекції створюються завдяки якості та характеру, тканин і принтам, індивідуальній розробці фурнітури. В ательє «GOLETS» створюються чоловічі ділові костюми, смокінги і пальто на 80% виконуваних вручну, сповідує філософію краси, поваги до клієнта.
На сайт
Logo_GD

GolDance - танцювальна студія

Танцювальна студія GolDance – місце, де люди танцюють із задоволенням, розкривають себе, поважають і цінують один одного.
На сайт
kids-planet_2017

Дитяча Планета

Дитяча Планета – це найбільша мережа парків сімейного відпочинку та святкування днів народження.
На сайт
logo-HT-2018

Healthy Tradition

Healthy Tradition – інноваційна компанія на ринку преміальних безглютенових снеків. Безглютеновая продукція Healthy Tradition підійде спортсменам, дітям, людям, які багато подорожують і харчуються усвідомлено, з користю для фігури і для здоров’я.
New Logo Dobryana ua+eng_2-2

Добряна

«Бренд «ДОБРЯНА» виготовляє продукти тільки з натурального молока, без додавання рослинних жирів! Під торговою маркою «ДОБРЯНА» виробляється незбирано-молочна продукція, вершкове масло, а також широкий асортимент сирів – м’яких, розсільних, твердих та вишуканих сирів з пліснявою»
На сайт
ES_logo_4_ukr

Etiquette School Наталії Адаменко

Etiquette School Наталії Адаменко – перша школа дiлових манер та комунікацій.
To the website
Alaska-Kyiv

ALASKA

ALASKA is a place of power and light. Guests like our restaurant for informal atmosphere and authentic seafood kitchen and bar.
In ALASKA new alliances get created, fresh ideas get born and families get stronger. Yes, we can create a nice mood!
To the website
vert-color-light-bg

MBA Kids International

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International
To the website
Noel

Noel

logo-antoshka-NEW

Antoshka

“Antoshka” has everything that children need, and the children here are always happy!
To the website
aclub_logos

А клуб

Фінансовий партнер заходу “А-Клуб від АльфаБанку. А – Клуб, закритий від інших – відкритий для Вас!
На сайт
bentley-kyiv_com

Bentley Kyiv

Автомобільний партнер Віденського балу – Bentley Kyiv.
Швидкість і потужність, бездоганний сервіс та вікова історія успіху, автомобілі Bentley – це вишуканність в кожній деталі.
Bentley – будь екстраординарним.
На сайт
Logo_Figaro-Catering_w

Figaro-Catering

Figaro-Catering – catering services for corporate and private events which include the concept menu, high-level service and individual design of catering area.
The company operates in the sphere of event catering: 16 years on Ukrainian market. In 2018 Figaro-Catering has entered on the world stage, serving the Ukrainian House in Davos (2018, 2019) and the Frankfurt Book Fair. The head office is in Kyiv, branches in Odesa and Dnipro.
To the website
bzone

B.ZONE (бизон)

B.ZONE (бизон) – эко сертифицированный салон стиля и красоты. Уникальность -мы работаем на уникальность каждого посетителя. Специализируется на правильной и модной стилистике в сфере красоты.
Latinium_Logo-eps

ТМ Latinium

ТМ Latinium is a famous wine in a blue bottle of the most popular German grape varieties: Riesling and Gewurztraminer.
Latinium – the azure evening is provided.
logo_irta_curve-(1)

Ирина Тарасова

Тарасова Ирина – Первый известный Украинский Food Design . Партнер Венского Бала 2019 .
Food Design – это этикет , исскуство , здоровье, правила, воспитание , культура в еде . Food Design – это Гармония жизни .
art-group-nikitina

Nikitina Art Group

Nikitina Art Group займається розробкою подарунків Luxury сегмента, супроводжує своїми арт боксами виставки, які представляють Україну в Європі та США і проводить свої персональні виставки по всьому світу.
На сайт
modas

ModAS (МодАС)

Модельное агенство ModAS (МодАС) готовит профессиональных моделей для работы на fashion-показах, comercial и editorial съёмках, в конкурсах красоты, хостес.
Buondi-_BLACK-BACKGROUND

BUONDI®

BUONDI® is a coffee brand originally from Portugal. It was launched by Montarroio in 1986. In 1992, the project bought the Swiss company Nestlè®
The main work profile is the development of blends for a true espresso and barista training, through the organization of specialized Coffee Academy training. The products are mainly designed for the out-of-home consumption market. Distributed in more than 20 countries of the world. Along with professional Roast and Ground ingredients, BUONDI® offers high-tech Astoria Sabrina, Astoria Calipso, Astoria + 4U coffee machines on a rental basis.
To the site
Придбати квитки