Звернення до гостей та учасникiв балу мера Києва

Свитолина передала свою ракетку на аукцион Благотворительного венского бала
Жовтень 21, 2017
Звернення мера Відня до гостей балу
Жовтень 24, 2017

Звернення до гостей та учасникiв балу мера Києва

Друзі! Шановні гості та дебютанти!

Київ як європейське місто залучає і проводить все більше міжнародних культурних подій. Цього року столиця на високому рівні провела пісенний конкурс Євробачення. А сьогодні, після тривалої перерви, Київ має честь прийняти Віденський бал як традиційне європейське свято з тривалою історією та цікавими традиціями.

Ми вдячні нашим гостям з Європи та США за підтримку європейських культурних прагнень наших учасників. Ми усі сподіваємось, що віденський бальний комітет оцінить зусилля дебютантів та поставить високі оцінки балу у Києві. 

Впевнений, що віденський бал відкриє нові таланти серед дебютантів, створить прецеденти щодо великих благодійних проектів, як це є у класичній віденській традиції. 

Чудово, що ми відкриваємо цим балом можливість брати участь у таких заходах дітям з обмеженими можливостями. Адже віденські бали пропагують гуманність, толерантне ставлення до усіх громадян, надають їм поштовх дореалізації. Віденський бал у Києві має стати ще одним позитивним прикладом втілення цих загальнолюдських цінностей.  

 

Віталій Кличко, Київський міський голова

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки