Для ЗМІ

Шановні журналісти,

Організатори Благодійного Віденського балу у Києві оголошують акредитацію ЗМІ на публічні заходи, що присвячені підготовці та проведенню масштабного івенту за участі державних діячів України та Австрії, діячів культури обох країн. Традиційно віденськими балами опікуються перші особи держав, представники великого бізнесу, у ньому беруть участь відомі особистості. Це важливий іміджевий проект для кожної країни, яка отримує шанс його здійснити.

Під час організації такої масштабної події у Києві значна увага буде присвячена висвітленню процесу підготовки пар дебютантів, які традиційно відкривають віденські бали. Цього року у Києві також відбудеться Дитячий Віденський бал – тут у категорії дебютантів будуть представлені пари віком від 5 років. Відкриті репетиції за участі знаменитостей, відомих осіб відбуватимуться вже зовсім скоро – на початку вересня.

Бал відбудеться у жовтні у Колонній залі КМДА, можливості участі представників медіа є обмеженими, тому просимо заздалегідь повідомити про зацікавленість вашого ЗМІ, кількість осіб та фах (журналіст, оператор, фотокореспондент). Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю. Ми намагатимемось врахувати усі побажання. Заявку на акредитацію можна подати на адресу:
newsvienneseball@gmail.com

У разі виникнення запитань, прохання телефонувати: 095 569 94 68; 096 617 90 97

Також раді повідомити, що ми відкриті до обговорення ініціатив, можливих цікавих спільних медійних проектів у процесі підготовки цього престижного міжнародного заходу.

З повагою,
Організаційний комітет Благодійного Віденського балу у Києві.

Телефони

Тел.: +380 44 496 46 93
Тел.: +38‎0 67 464 70 06

Зв'язок

Email: info@vienneseball.com.ua
Email: newsvienneseball@gmail.com


Форма зворотнього зв’язку

Придбати квитки