Для ЗМІ – Благодійний Віденський Бал

Для ЗМІ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати перший в Україні Благодійний бал юристів

07 жовтня, вперше в Україні у бальній залі готелю Hilton Kyiv за підтримки Асоціації правників України відбудеться Благодійний бал юристів, присвячений професійному святу правників. Організатором заходу є група компаній Brandberg.

Традиція проводити бал юристів з’явилася у столиці вальсу Відні понад 200 років тому. І навіть сам Іоганн Штраус у 1856 році спеціально для правників написав вальс «Танці для балу юристів». Тож цієї осені Київ приєднується до прекрасної європейської традиції.

Гості Благодійного балу юристів у Києві матимуть унікальну можливість насолодитись приємним спілкуванням, вишуканими стравами, видовищним виходом дебютантів і, звісно, неймовірною музикою Іогана Штрауса, у тому числі, вищеназваним вальсом. Незабутню атмосферу створюватимуть партнери заходу Hilton Kyiv Hotel, танцювальна студія GOLDANCE, камерний склад симфонічного оркестру «Київ-Класік», під керівництвом маестро Германа Макаренка, народного артиста України, відзначеного почесним званням ЮНЕСКО «Артист в ім’я миру», а також флористична компанія Fiori. Перед гостями виступатимуть спеціальний гість Благодійного балу юристів, золотий голос України Влад Ситнік, неймовірна Наталія Валевська та театр танцю Віталія Загоруйка.
Організатори Благодійного балу юристів ініціювали проведення в Україні Благодійного марафону правників, основна мета якого — збір коштів для отримання студентами-правниками доступу до міжнародної юридичної бази даних Heinonline, що є дуже необхідною для якісного фахового навчання та підготовки наукових праць. Гості Благодійного балу юристів зможуть взяти участь у добровільній благодійній лотереї, що проводитиметься під час заходу в готелі Hilton Kyiv, кошти від якої будуть перераховані Українському Католицькому університету, що є відкритим для усіх студентів країни у праві отримання доступу до міжнародних юридичних баз даних.
Запрошуємо Ваші ЗМІ освітити цю непересічну подію!

Акредитація обов’язкова!

Зверніть увагу: на заході для всіх представників ЗМІ є обов’язковим дрес-код black tie (для жінок — вечірня сукня повної довжини, для чоловіків — костюм, краватка, можливий варіант — брюки + біла сорочка та краватка)
Акредитація: т. 0664242361 (Людмила Троїцька) newsballbrandberg@gmail.com
Завершення акредитації: 6 жовтня, о 18:00

Телефони

Тел.: +380 44 496 46 93
Тел.: +38‎0 67 464 70 06

Зв'язок

Email: info@vienneseball.com.ua
Email: newsvienneseball@gmail.com


Форма зворотнього зв’язку

Придбати квитки
Придбати квиток