Дитячий віденський бал – став справжнім шансом для усіх дітей розкрити таланти

На сцене Благотворительного Венского бала выступит виртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT
Жовтень 27, 2017
Бал, який вразив навіть знавців
Листопад 5, 2017

Дитячий віденський бал – став справжнім шансом для усіх дітей розкрити таланти

У Києві вперше в історії класичних віденських балів відбувся дитячий віденський бал, витриманий у кращих класичних традиціях таких мистецьких заходів. Як аналог дорослого. У ньому взяли участь діти-переможці талант-шоу, міжнародних конкурсів, дитячого Євробачення, діти відомих особистостей, діти з особливими потребами, в тому числі вихованців Центру соціальної реабілітації. Усі вони пройшли танцювальну підготовку. Під чарівні звуки «Полонезу» Карла Цирера 24 вишуканих дівчаток у парі з елегантними партнерами відкрили бал, згідно з класичними традиціями віденського балу. Дебютанти дитячого балу – діти віком від 5 до 15 років.

«Можливість потрапити на бал – це унікальна мотивація для дітей з особливими потребами, приклад для багатьох родин як допомогти особливій дитині інтегруватися у суспільство, розкрити свої таланти, відчути себе потрібним, отже, ми усі разом створюємо такий унікальний спільний простір спілкування, і за ці спільні зусилля ми дуже вдячні усім учасникам, усім благодійникам, дебютантам, меценатам, високим гостям з України, Європи  та США, ми вдячні за підтримку дитячого балу дружині Президента Марині Анатоліївні Порошенко, за її значний внесок у розвиток інклюзивної освіти та дозвілля», – зазначила організатор балу Марина Ігнатуша.

Ведучими балу були зірки телебачення Лілія Ребрик та Тимур Мірошниченко. Репетиції з дебютантами відбувались під керівництвом відомого хореографа Андрія Дикого. Діти-дебютанти підготували декілька танців – вальс, полонез та падеграс. Саме падеграс як танок знайомств, легкий та невимушений, дозволив усім дітям, і на візках у тому числі, взяти участь у спільній хореографічній постановці – коли особливі дітки приєдналися до усіх інших, зал був зворушений, на очі глядачів навернулися сльози. Усіх присутніх у залі накрила неймовірна хвиля позитивних емоцій. Кілька місяців підготовки на танцполі панувала позитивна атмосфера, діти були натхненні та об’єднані спільною справою, тепер усі вони мають потужну мотивацію для розвитку, вдосконалення своїх здібностей. До речі, багато хто з учасників балу вирішив продовжити навчання танцям, адже діти вже почали відчувати себе одним цілим.

Труднощі підготовки дебютантів полягали у тому, що серед учасників є і професійні танцівники і початківці, менше з тим їх стрій, крок повинен бути бездоганним. До цьогорічного балу, як і до України, була прикута велика увага гостей з Європи та США, і безпосередньо на балу буде багато несподіванок.

Як зазначалось раніше, постановки віденського балу у Києві продемонструють представники української діаспори, включивши їх до своїх програм у рамках діяльності Українського культурного центру у Лос-Анджелесі.

 

Загалом, широка міжнародна підтримка та благородна місія балу дозволять не поставити крапку на цьому, а далі зі ще більшим ентузіазмом розвивати масштабні культурні проекти, надсилати світові позитивні сигнали з України, відновлювати та підтримувати найкращі класичні традиції.

Дитячий Віденський бал відбувся в Києві 28 жовтня у Колонній залі КМДА.  В організації балу задіяні понад 400 чоловік – хореографи, дизайнери, фотографи, флористи, менеджери, декоратори, технічні служби.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки