Офіційні правила дрес коду

Зазвичай, він прописаний у запрошенні. Суворий дрес-код віденського балу передбачає вечірнє плаття повної довжини для дам; смокінг, фрак, метелик і чорні туфлі – для кавалерів. Недотримання дрес-коду може викликати певні незручності, дискомфорт. Як правило, організатори балів забороняють прохід гостям, що не дотримуються дрес-коду.

ball-male-dress-code

Для чоловіків


ball-woman-dress-code

Для жінок


Де вдягнутися?

logo-image

VoleeYu

VoleeYu – єдиний Модний Будинок в Україні, який створює авторський колекційний одяг. Неповторні унікальні колекції одягу бездоганного крою, аристократичного смаку і стилю! Особливість бренду – неповторні складні вишивки.
На сайт
Logo_karnaval

Infanta Karnaval

Оренда суконь, фраків, смокінгів і аксесуарів для Дитячого Віденського балу. Можливість індивідуального пошиття. Студійна фотосесія.
На сайт
marchuk_irina

Марчук Ирина

Дом моды Ирины Марчук уже более пяти лет работает над созданием качественных роскошных нарядов необычных форм и дизайна, для особых событий. Каждое без исключения платье – произведение искусства, заслуживает внимания и вызывает чувство красоты, восторг и высокое эстетическое удовольствия. Это именно те качества, которыми должна быть наделена украинская женщина.
Schastie-logo

Счастье

Бутик Счастье предоставляет услуги по продаже и прокату смокингов, вечерних платьев и аксессуаров
На сайт
dress-bar

Dress Bar

Dress Bar – студия проката и продажи свадебных и вечерних платьев.
На сайт
siniy-len

ТМ Синій Льон

Якісний лляний вишитий одяг від ТМ Синій Льон для всієї родини. Синій Льон відправляє свої дизайнерські вироби більш ніж у 30 країн світу. В сукнях Синього льну йдуть заміж у замках, їх вдягають найкрасивіші дівчата і жінки на конкурсах краси по всьому світу. Засновниця і дизайнер ТМ Ірина Ковальва 12 років кропітливо збирала майстринь, які вишивають ці незвичайні сукні , які підкреслюють жіночність і індивідуальність кожної пані. Ідеальні лекала, легке мереживо і різноманітні вишивки створюють неповторний образ від Синього Льону.
На сайт

Партнери заходу

Придбати квитки