Дебютантів віденського балу готуватимуть зіркові тренери у студії Лілії Ребрик

Відбір дебютантів Віденського балу. Як це відбувається?
May 13, 2017
Кожен, хто прагне стати дебютантом Благодійного віденського балу у Києві, має поспішати!
May 25, 2017

Дебютантів віденського балу готуватимуть зіркові тренери у студії Лілії Ребрик

Розпочався конкурсний відбір дебютантів Благодійного Віденського балу, який відбудеться у жовтні в Києві.

«27 і 28 жовтня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації пройдуть, фактично, два бали – дитячий і дорослий. Пари дебютантів завжди відкривають класичні віденські бали, це дуже відповідально. Ми починаємо конкурсний відбір пар дебютантів на обидва бали – дорослий і дитячий, заявку можна подати до 15 червня через відповідну форму на сайті. Після 15 червня експерти, за участі бального комітету, відбиратимуть учасників. Потім ми ретельно готуватимемо їх, щоб стрій дебютантів був бездоганний. Підготовка триватиме 4 місяці у студії танцю Лілії Ребрик та Андрія Дикого. Напередодні балу відбудеться кілька генеральних репетицій», – зазначила Марина Ігнатуша, генеральний директор групи компаній «Брендберг» – ексклюзивний організатор Благодійного Віденського балу у Києві.

Вона додала, що для підготовки такого престижного міжнародного заходу – часу залишилось обмаль – йдеться про дотримання всіх канонів і традицій, визнаних в Європі. Організацією престижного міжнародного заходу займається понад 400 осіб. Серед них – хореографи, дизайнери, танцмейстер, декоратори, технічні служби.

Кошти від благодійного віденського балу будуть витрачені на реабілітацію воїнів, які повернулися з АТО (загалом, за даними Асоціації з медичної та психологічної реабілітації, такої допомоги можуть потребувати понад 100 тис. демобілізованих). Також благодійні кошти будуть спрямовані на програми Київського центру дітей з інвалідністю – це унікальний заклад, що відкрився півроку тому.

Підтримку заходу висловлюють мерії Києва та Відня, бальний комітет у Відні, подія відбудеться у взаємодії з ЮНЕСКО та МЗС України.

Організаційний комітет Благодійного Віденського балу у Києві

1 Коментар

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки