21 квітня до київської мерії потраплять одночасно Кубок Ліги чемпіонів та Віденський бал

Віденський бал & культурна дипломатія. Рівень – найвищий
Січень 31, 2018
Репетиция VIP-гостей Венского бала: жены футболистов и бизнес-леди разучили падеграс
Березень 26, 2018

21 квітня до київської мерії потраплять одночасно Кубок Ліги чемпіонів та Віденський бал

Віденський бал відбудеться у колонній залі КМДА 21 квітня і саме в цей день до столичної мерії урочисто прибуде Кубок Ліги Чемпіонів.

Віденський бал відбудеться у колонній залі КМДА 21 квітня і саме в цей день до столичної мерії урочисто прибуде Кубок Ліги Чемпіонів.

«Кілька місяців тому, коли ми визначались з датою проведення віденського балу, ніхто ще не міг знати, що саме в цей день, 21 квітня, до Києва прибуде символ проведення фіналу Ліги Чемпіонів – кубок. Це знакове співпадіння, і символічно, що цьогорічний бал присвячений саме спортивним досягненням», – підкреслила організатор щорічного віденського балу у Києві Марина Ігнатуша.

Важливо, що Київ стає частиною спільного європейського простору – у місті відбувається все більше культурних, спортивних, соціальних, благодійних проектів міжнародного масштабу. У 2017 році це було Євробачення, у 2018 – фінал Ліги чемпіонів. Другий рік поспіль відроджується європейська традиція – віденські бали у Києві. Розвиток таких позитивних ініціатив та міжнародних проектів дозволить змінювати імідж міста, зробить його більш привабливим, це сприятиме появі нового проєвропейського культурно-соціального середовища.

«Спільна мова мистецьких проектів дозволить швидше інтегрувати Україну у світовий культурний простір. Ми говоримо світові: «Дивіться, ми поважаємо спільні європейські традиції і вважаємо їх своїми!» І світ відповідає нам в унісон, підтверджує наше право бути частиною великої європейської родини», – наголосив голова оргкомітету віденського балу у Києві, Артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко.

Як відомо, Напередодні фіналу Ліги чемпіонів в Києві пройде щорічний Віденський бал, присвячений спортивним досягненням українців, в тому числі, спортсменів, паралімпійців, сильних людей, які надихають своїм прикладом.

Довідка: 27 і 28 жовтня 2017 року у Колонній залі КМДА відбувся легендарний Віденський бал, в двох форматах: класичний дорослий і дитячий. Відкрив знакову міжнародну подію мер Києва Віталій Кличко, він висловив упевненість, що в столиці європейської країни має відбуватися більше важливих культурних, мистецьких, спортивних, соціальних заходів. Цією міжнародною культурною подією в столиці України опікувались на найвищому рівні, мерії Відня і Києва, Українсько-австрійська асоціація, Національна комісія у справах ЮНЕСКО, діаспора зі США. Серед зіркових гостей були американська зірка Мері Вілсон і дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, латвійський співак Маркус Ріва, австрійський тенор Себастіан Рейнтхаллер і багато інших. Вишукану атмосферу заходу створювали музичні шедеври Вольфганга Амадея Моцарта, Йозефа Гайдна, Йоганна Штрауса у виконанні неодноразового музичного організатора багатьох віденських балів, симфонічного оркестру «Київ-Класик» під керівництвом народного артиста України Германа Макаренка.

Всього в організації балу було задіяно понад 400 осіб – хореографи, дизайнери, фотографи, флористи, менеджери, декоратори, технічні служби.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки