12 вересня відбулась перша відкрита репетиція зіркових дебютантів Благодійного віденського балу у Києві

12 сентября – первая открытая репетиция звездных дебютантов
Вересень 11, 2017
На венский бал в Киеве приедут лучшие исполнители из разных стран
Вересень 27, 2017

12 вересня відбулась перша відкрита репетиція зіркових дебютантів Благодійного віденського балу у Києві

Нинішній віденський бал у Києві є особливим, як за представницьким статусом гостей та дебютантів, так і за створеними вже унікальними прецедентами.

Зокрема, учасниками-дебютантами балу, які за традицією завжди відкривають віденські бали, стали відомі особистості. Серед них брати Олександр та Володимир Борисенки, співачки М’ята та Лавіка, професійна танцюристка Лана Тиграна, ведучий Євробачення Тимур Мирошниченко, телеведучі Вячеслав Соломка і Роза Аль-Намрі, дизайнер Ірина Марчук та популярний латвійський співак і шоумен Маркус Ріва. Вже розпочалися репетиції з дебютантами під керівництвом відомого хореографа Андрія Дикого, і перша відкрита репетиція відбулась 12 вересня у колонній залі київської мерії. Ведучою балу буде зірка телебачення Лілія Ребрик.
Труднощі підготовки дебютантів полягають у тому, що серед учасників є і професійні танцівники і початківці, менше з тим їх стрій, крок повинен бути бездоганним. Попереду ще півтора місяці тренувань і організатори обіцяють, що впораються на відмінно.

До цьогорічного балу, як і до України, прикута велика увага гостей з Європи та США, і безпосередньо на балу буде багато несподіванок.

Як повідомила ексклюзивний організатор Марина Ігнатуша, одним з іменитих консультантів події буде дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, більше того, він представить ексклюзивний лот на благодійному аукціоні під час балу.

«Для нас думка пана Холмана надзвичайно важлива, оскільки він є авторитетним професіоналом світового масштабу, пишаємось, що він прийняв запрошення. Усю команду організаторів вразило, з яким ентузіазмом зустріли пропозицію відвідати бал у Києві найвідоміші особистості, в тому числі родини вихідців з України. Наступного тижня маємо записати у Лос Анджелесі звернення до учасників балу, до усіх українців, від наших друзів, родини Сталлоне, Кіта Холмана, Мері Вілсон та багатьох інших почесних гостей», – розповіла Марина Ігнатуша. За її словами, цього року віденський бал буде дійсно представницькою культурною подією міжнародного рівня за участі гостей з усього світу.

На благодійний аукціон під час балу будуть надані ексклюзивні лоти від багатьох почесних гостей з-за кордону – і це також чудова європейська традиція, витрачати кошти на найбільші соціальні виклики сучасності. Кошти, зібрані від благодійних аукціонів на київському балу, будуть спрямовані на розвиток Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю – унікального закладу, відкритому півроку тому у Києві. Такої реабілітації потребують понад 8 тис. дітей щорічно лише у столиці.

Більше того, у межах віденського балу, вперше в історії таких класичних європейських заходів, відбудеться дитячий віденський бал. Як аналог дорослого. У ньому братимуть участь діти- переможці талант-шоу, міжнародних конкурсів, дитячого Євробачення, діти відомих особистостей, а також відібрано для участі спеціальних гостей – дітей, вихованців Центру соціальної реабілітації, усі вони проходять танцювальну підготовку.

«Можливість потрапити на бал – це унікальна мотивація для дітей Центру, приклад для наступних родин як допомогти дитині з особливими потребами інтегруватися у суспільство, відчути себе потрібним, отже, ми усі разом створюємо такий унікальний спільний простір спілкування, і ці за зусилля ми дуже вдячні усім учасникам, усім благодійникам, дебютантам», – зазначила М.Ігнатуша.
Широка міжнародна підтримка та благородна місія балу дозволять розвивати масштабні культурні проекти, надсилати світові позитивні сигнали з України, відновлювати та підтримувати найкращі класичні традиції, підкреслив голова оргкомітету балу, посол української культури Герман Макаренко.

Як відомо, серед віп-гостей балу мають бути представники однієї з наймогутніших королівських династій Європи – Габсбургів-Лотринген, ерцгерцог Австрії Шандор Габсбург-Лотринген та його дружина принцеса Герта Маргарет, власник елітного дому французьких шампанських вин Кловіс Теттенже, запрошені відомі вихідці з України – Жаклін Сталлоне з синами Сильвестром та Френком, Галина Логінова з донькою Мілою Йовович та інші знаменитості. Офіційно відкриють бал мери Відня та Києва Міхаель Хойпль та Віталій Кличко.

Довідка: Благодійний віденський бал пройде в Києві 27 і 28 жовтня у Колонній залі КМДА, за підтримки мера Відня та Києва, Українсько-австрійської асоціації, Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Художню програму балу сформує Герман Макаренко, а виконає – оркестр «Київ-Класік» під його керівництвом. На захід запрошені зірки опери та балету, відомі музиканти з України та багатьох інших країн. В організації балу задіяні понад 400 чоловік – хореографи, дизайнери, фотографи, флористи, менеджери, декоратори, технічні служби.

095 569 94 68

newsvienneseball@gmail.com

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придбати квитки